Grupa INS
Baner INS

Triumph-1


Jeden z najpopularniejszych odbiorników technologii JAVAD GNSS.

Sercem odbiornika jest chip TRIUMPH posiadający 216 (dwieście szesnaście) kanałów, umożliwiając tym samym nie tylko odbiór sygnałów z istniejących systemów satelitarnych GPS, GLONASS i SBAS, ale także kompatybilność z systemami, które dopiero powstają, np. europejski GALILEO i chiński Compass/Beidou.

Elegancki, wytrzymały, lekki (1 kg, 16×16 cm) i hermetyczny odbiornik zawiera wszystkie elementy elektroniczne oraz baterie zapewniające zasilanie na 20 godzin pracy. Wszystkie anteny GNSS, UHF, GSM, Bluetooth i WiFi są zintegrowane wewnątrz obudowy, co zapewnia wygodę użytkowania i niezakłóconą przez wystające elementy linię obudowy.

By zapewnić czysty odbiór sygnałów satelitarnych, TRIUMPH-1 posiada pięć wyrafinowanych filtrów umożliwiających usunięcie zakłóceń nawet do 60 dB. Odbiornik wyposażony jest także w technologię minimalizacji efektu wielotorowości sygnałów satelitarnych.

Specjalne funkcje do pracy z ASG-EUPOS:

– Czterozakresowy moduł GPRS/EDGE:
Nowoczesny, zintegrowany w obudowie odbiornika moduł zapewniający transmisję poprawek RTK z serwera ASG-EUPOS za pomocą technologii GPRS lub EDGE.

– Dwie karty SIM:
Zastosowany w odbiorniku moduł GPRS/EDGE umożliwia wykorzystanie dwóch kart SIM różnych operatorów GSM jednocześnie. Jest to unikalna funkcja, nie oferowana przez żadnego innego producenta. W terenach, w których jeden z operatorów GSM posiada słabe pokrycie sygnałem i transmisja poprawki RTK jest przerywana, możliwe jest przełączenie się na drugiego operatora i kontynuacja pracy.

– Moduł WiFi:
W terenach zurbanizowanych często dostępny jest darmowy, bezprzewodowy Internet. TRIUMPH-1 posiada moduł WiFi umożliwiający bezprzewodowe połączenie do tzw. Hot Spotu i dzięki temu bezpłatną transmisję poprawki RTK. Jest to kolejna unikalna funkcja, dostępna tylko w odbiornikach JAVAD.

Dane kontaktowe

INS Sp z o.o.
ul. Leśna 24a, 32-080 Zabierzów

tel: +48 696 455 023‬
+48 12 261 4641
ins@insgps.eu

O firmie

Uprzejmie informujemy że pracownicy naszej firmy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 15:30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  +48 606 303 404

Copyrights © 2010 by insgps.eu